contact@brutal.com.mk | 075 42 98 98

Sports Flooring 100cm*100cm*2cm

1.190,00 ден

Опис

Под за мултифункционална употреба на брендот SZ Sport.

  • Мек EVA материјал со висока густина за спречување на повреди.
  • Релјефна површина против лизгање.
  • Густина – 80 kg/m3.
  • Главна намена – сали за сите видови спортови (јога, пилатес, карате, бокс, таеквондо, кик-бокс, ММА итн.). За спречување на повреди во градинки, детски центри, детски соби.
  • Подот е двобоен и двостран – секоја од страните може да се користи за лице, преку кое можете да креирате различни форми и дезени во холот.
  • Комбинација на бои на подот – црвена и сина.
  • Лесно склопување.
  • Големина – 100cm x 100cm x 2cm
  • Цената е за 1 парче = 1м2