contact@brutal.com.mk | 075 42 98 98

Hydroxycut® Hardcore Super Elite

1.990,00 ден

Опис

Hydroxycut® Hardcore Super Elite е новата најмоќна формула на Muscletech
Најдобриот топач последниве 20 години!

MuscleTech ги турка науката и човечкиот потенцијал до нејзините граници, а Hydroxycut Hardcore Super Elite е кулминација на таа амбиција. Ова е местото каде што нашата страст го исполнува вашиот потенцијал.

200 mg C. Canephora Robusta
Клучниот двигател за постигнување на вашите цели. Индициран во две различни научни студии за поддршка на здравото слабеење.
100 мг Зинамит
Уникатен, патентиран екстракт од Mangifera indica. Во комбинација со кофеин, оваа наградувана состојка може да придонесе за уникатните сензорни ефекти на формулата.
200 mg ALA
Антиоксиданс кој се наоѓа и во брокулата и спанаќот. Помага во метаболизмот на макронутриенти јаглехидрати, масти и протеини.
20 мг Рајски зрна
Исто така познат како Aframomum melegueta. Семињата традиционално се користат долго време и обезбедуваат луто соединение, на тој начин помагаат во топењето на мастите преку забрзување на метаболизмот.

Начин на употреба:
Земете 1 капсула наутро и 1 капсула попладне. Не надминувајте 1 капсула по порција. Никогаш не земајте повеќе од 2 порции во ниту еден 24-часовен период. За најдобри резултати користете секојдневно најмалку 30 дена.

Количина во порција (2 капсули):

Витамин Б1 (тиамин) 0,5
Витамин Б2 (рибофлавин) 0,34 mg
Ниацин 2,4 mg
Витамин Б6 0,4 mg
Витамин Б12 3mcg
Холин битартрат 250 mg
Безводен кофеин 200 мг
Екстракт од зрна од зелено кафе 200 мг
Алфа липоична киселина 200 мг
Л-тирозин 100 мг
Печурки кордицепс во прав 100 мг
Прашок од змејово овошје 50 мг
Екстракт од овошје од хинап 50 мг
Екстракт од зрна од рајско семе 20 мг
Екстракт од црн пипер 5,3 мг

Патентиран комплекс од повеќе состојки придонесуваат за подобрен:

  • Ментален фокус
  • Намалување на исцрпеноста
  • Интензивно зајакнување на перформансите
  • Поддршка на метаболизмот
  • Поддршка на нормалната функција на имунолошкиот систем
  • Докажано намалување на маснотиите

Напомена:
Не ја надминувајте препорачаната дневна доза.
Овој производ не треба да се користи како замена за разновидна, урамнотежена исхрана.
Да се чува на ладно и суво место подалеку од директна сончева светлина. Да се чува подалеку од дофат на мали деца.
Не се препорачува за деца или бремени жени.

Дополнителни информации

Број на капсули/таблети

100caps