contact@brutal.com.mk | 075 42 98 98
Купи!

Lipo 6 black extreme potency

Original price was: 2.090,00 ден.Current price is: 1.590,00 ден.

SKU: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , ,

Опис

Lipo 6 black

Поддржува термогено согорување на маснотии, помага при слабеење, допринесува во забрзување на метаболизмот, помага во контрола на апетитот, ја намалува желбата за храна, ја зголемува енергијата и го подобрува фокусот, а истовремено помага и за зачувување на слабите мускули.

Придобивки:

  • Сè-во-едно согорувач на масти
  • Премиум состојки
  • Технологија за течни капсули со брзо дејство
  • Помага во согорување на калории и забрзување на метаболизмот
  • Промовира висока енергија и фокус
  • Помага во контрола на апетитот и желбата за храна
  • Помага при слабеење

Ако сте подготвени да го однесете вашето слабеење на следното ниво – тогаш LIPO-6 BLACK UC е вистински избор за нас. Дизајниран како моќна формула за уништување маснотии – LIPO-6 BLACK UC ја користи моќта на состојките кои го поттикнуваат метаболизмот за да ви помогнат да ги ослободите вишокот килограми. Преку конвертирање на складираните масти во енергија – овој додаток осигурува да имате издржливост за напојување преку вашите тренинзи додека истовремено согорувате калории. Користењето на врвна технологија – LIPO-6 BLACK UC гарантира брза апсорпција на неговите моќни компоненти за да можете да видите брзи резултати. Сепак, LIPO-6 BLACK UC оди подалеку од само согорување на маснотии бидејќи помага да се намали желбата за храна – спречува прејадување за да останете на вистинскиот пат со вашата исхрана.

Начин на употреба:

Консумирајте или 30 минути пред оброк или еден час по оброкот. Не земајте во рок од 6 часа пред спиење.

Напомена:
Не ја надминувајте препорачаната дневна доза.
Овој производ не треба да се користи како замена за разновидна, урамнотежена исхрана.
Да се чува на ладно и суво место подалеку од директна сончева светлина. Да се чува подалеку од дофат на мали деца.
Не се препорачува за деца или бремени жени.

 

Дополнителни информации

Број на капсули/таблети

120 caps