contact@brutal.com.mk | 075 42 98 98

Extra protein cookie 75g

130,00 ден

Опис

Protein cookie најдоброто високо-протеинско уживање, неодоливо колаче кое содржи 38 грама протеин и има неодолив вкус на дупло чоколадо

  • 50% содржина на протеини
  • придонесува за раст и одржување на чиста мускулна маса
  • совршено за ужина богата со протеини кога сте во движење

>>>>>>Рецепт за протеински мафини од  протеинско колаче Extra protein cookie