contact@brutal.com.mk | 075 42 98 98

Belgian chocolate with hazelnut 100g

100,00 ден

Опис

Белгиска чоколада со лешници

  • Без додадени шеќери
  • Одличен вкус
  • Без палмино масло

Нутритивна вредност во 100 g

Eнергија 2139kj/517kcal
Mасти 39,2 g – од кои заситени 20,3 g
Jаглехидрати 47,1 g – од кои шеќери 7,0 g
Протеини 7,6 g
Сол 0 g.