contact@brutal.com.mk | 075 42 98 98

Applied Nutrition Test-X – Testosterone formula

2.390,00 ден

Категорија:

Опис

Applied Nutrition Test-X testosterone е прецизно формулирана комбинација од витални хранливи материи, минерали, Д-аспарагинска киселина, женшен, корен од мак, ашваганда, мукуна пруриенс и methoxy-isoflavone. Applied Nutrition Test-X – Testosterone formula го поддржува природното производство на тестостерон, што придонесува за зголемување на чиста мускулна маса.

Упатство за употреба: Земете 4 капсули дневно со оброци.

120 капсули во едно пакување