contact@brutal.com.mk | 075 42 98 98

Vegan Protein Cookie 75g

100,00 ден

Опис

Совршено растително задоволство!

Колаче кое може да го земете во било кој период од денот, создадено од квалитетни состојки – вклучувајќи кокосово масло, протеин од пченица и посипано со парчиња темно чоколадо

14 гр протеини
Погоден за вегани
Печени со најквалитетни состојки
Одлично за во движење

Дополнителни информации

Тежина

75g

Вкусови

chocolate