contact@brutal.com.mk | 075 42 98 98
Купи!

PROTEIN BAR COOKIES 45g

Original price was: 110,00 ден.Current price is: 85,00 ден.

Опис

PROTEIN BAR COOKIES – Овој вкусен протеински бар со ниски јаглехидрати е совршена закуска за активни луѓе кои сакаат да го нахранат своето тело. Со висококвалитетни протеини и да ја контролираат потрошувачката на јаглени хидрати. Со висока содржина на протеини од 28%, овoj протеински бар помага во поддршката на растот и закрепнувањето на мускулите.  Што ја прави одлична опција за спортисти, љубители на фитнес и секој кој сака да одржува активен животен стил.

Протеинскиот бар на Vplab постигнува совршена рамнотежа помеѓу вкусот и исхраната, што го прави идеална закуска за сите кои сакаат да ги одржат своите цели за здравје и фитнес без да го жртвуваат вкусот.

КЛУЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ – PROTEIN BAR COOKIES

28% содржина на протеини:
Секој бар е преполн со протеини за поддршка на растот и закрепнувањето на мускулите.
Минимални нето јаглехидрати. Специфично формулирани за да се вклопат во ниско-јаглехидратен или кетоген начин на живот.
Два вкусови: Уживајте во вкусот на вкусот на колачиња или на кокос.

Без додаден шеќер