contact@brutal.com.mk | 075 42 98 98

Tested tribulus 90%

890,00 ден

SKU: Не е достапно Категорија:

Опис

TESTED TRIBULUS 90%
Зголемена мускулна маса и сила!
Зголемена благосостојба!
Tested Tribulus го содржи најквалитетниот трибулус достапен денес. Стандардизиран со 90% активни сапонии за брзи и одлични резултати.
Tested Tribulus обезбедува максимална хормонална поддршка.
Tribulus Terrestris е растение кое со векови се користи заради неговите својства. Во последните децении, тој стана додаток за бодибилдерите да обезбедат природно зголемување на тестостеронот со што ја зголемуваат силата и придонесува за градење на чиста мускулна маса.
Безбеден, ефикасен и тестиран квалитет!
Пакување: 90 капс.

Дополнителни информации

Број на капсули/таблети

90caps