contact@brutal.com.mk | 075 42 98 98

SZ Fighters – Professional boxing helmet Blue

2.490,00 ден

Опис

Професионална боксерска кацига од брендот SZ Fighters, изработена од висококвалитетна природна телешка кожа, која обезбедува совршена заштита за време на тренинзите. Индивидуално прилагодување на горниот и задниот дел на кацигата.

Достапни големини: S, M, L, XL