contact@brutal.com.mk | 075 42 98 98

Baked Protein Cookie 75G

110,00 ден

Опис

Baked Cookie 75гр е протеинско колаче со одличен вкус кое е идеално како оброк во движење или здрава закуска меѓу оброци.
Направен од темно чоколадо, протеин од грашок засладен со кокосово масло и стевиа. Додадени се парчиња чоколадо за дополнителна неодолива арома.

  • Висока концентрација на протеин 14g
  • Погодно за вегетаријанци и вегани
  • Направено од најквалитетни суровини

Погодно за вегани и вегетаријанци!