contact@brutal.com.mk | 075 42 98 98

MuscleTech Mass-Tech

3.490,00 ден

SKU: Не е достапно Категорија:

Опис

Mass-Tech е коплекс на протеини, јаглехидрати и креатин кои ќе ви помогнат да зголемите телесна и мускулна маса и истовремено ќе ви даде повеќе сила.
Mass-Tech ги снабдува макронутриентите и состојките за градење мускули што ви се потребни за да ви помогне да добиете маса, големина и сила!
Mass-Tech е наменет за активни мажи и жени, за оние кои сакаат да го зголемат внесот на протеини во исхраната, јаглехидрати и за спортисти кои сакаат да го достигнат врвот.

 • 63гр. протеин во доза
 • Специјална формула за зголемување на телесна и мускулна маса
 • 840 kcal во доза
 • Одличен вкус

  Употреба: 
  Измешајте 5 дозерки (235 g) со 450-500 ml  ладна вода или обезмастено млеко во чаша или шејкер.Користете го 2 пати дневно. Може да користите и блендер за мешање.Користете го наутро, помеѓу главни оброци или после тренинг. Внимателно прочитајте ја декларацијата.Пијте 8-10 чаши вода дневно.При препорачаниот начин на употреба не се забележани несакани ефекти.
  Лица алергични на некоја од составните компоненти не треба да го користат производот.
  Додатоците во исхраната, храната за посебна нутритивна употреба не смеат да се користат како замена за избалансирана и разноврсна исхрана.

Дополнителни информации

Тежина

3180kg

Вкусови

milk chocolate