contact@brutal.com.mk | 075 42 98 98
Купи!

LIPO-6 black

Original price was: 2.190,00 ден.Current price is: 1.650,00 ден.

Опис

Согорувач на масти во само една таблета
LIPO-6 BLACK ULTRA CONCENTRAT е многу силен согорувач на масти. Толку е силен што никогаш не можете да земете повеќе од една таблета по доза. Ова е ултра-концентрирано супер моќно помагало за губење маснотии кое е дизајнирано целосно да му помогне на вашето тело во согорувањето на мастите.

LIPO-6 BLACK помага буквално да се запали вашиот метаболизам за да се стимулира согорувањето на калориите. Поддржува контрола на апетитот за да помогне во спречувањето на желбата за храна и прејадувањето. Исто така, дава енергија и будност, за да можете да го одржувате нивото на вашата активност високо додека држите диета.

Термогената предност
LIPO-6 BLACK ULTRA CONCENTRAT содржи клинички тестиран Advantra Z® заедно со Yohimbine, Rauwolscine, Theobromine и Кофеин. Овој квинтет состојки помага да се промовира силен термогенски ефект.

Термогенезата создава топлина, што го поттикнува вашето тело да согорува масти. Може да се чувствувате потопло и да се потите повеќе.

За да се обезбеди брз ефект, LIPO-6 BLACK ULTRA CONCENTRATE доаѓа во течни капсули кои брзо се апсорбираат. Неговите активни состојки се веќе претходно растворени, за да добиете подобри резултати – ПОБРЗО!

Начин на употреба:
Земете 1 капсула наутро и 1 капсула попладне. Не надминувајте 1 капсула по порција. Никогаш не земајте повеќе од 2 порции во ниту еден 24-часовен период. За најдобри резултати користете секојдневно најмалку 30 дена.

Напомена:
Не ја надминувајте препорачаната дневна доза.
Овој производ не треба да се користи како замена за разновидна, урамнотежена исхрана.
Да се чува на ладно и суво место подалеку од директна сончева светлина. Да се чува подалеку од дофат на мали деца.
Не се препорачува за деца или бремени жени.

Дополнителни информации

Број на капсули/таблети

60 caps