contact@brutal.com.mk | 075 42 98 98

N.O. Xplode new formula 650gr

3.090,00 ден

SKU: Не е достапно Категорија:

Опис

Легендарниот NO XPLODE со нова подобрена формула

Го зголемува нивото на нитрик оксид и придонесува за максимален крвен проток и мускулно пумпање.
Новата формула NO XPLODE го зголемува фокусот и енергијата.
За да се постигне максимален ефект од тренингот потребна е и физичка и ментална енергија. Благодарејќи на NO XPLODE можете да ја искористите оваа енергија и да развиете силна врска помеѓу умот и мускулите, а со тоа ќе постигнете максимални резултати!

  • Ѕверско пумпање
  • Енергија и фокус
  • Регенерација
  • Зголемена мотивација за тренинг
  • Поинтензивни тренинзи
  • Зајакнат раст на мускулите

Препорачана употреба :
Измешајте една дозерка (13гр) со 250мл вода и пијте 30 минути пред тренинг.

Дозата содржи 200мг кофеин. Кога го подготвувате NO XPLODE само промешајте го со лажица, не го шејкајте.

Предупредување:  Не се препорачува за лица помлади од 18 години, бремени жени или во процес на зачнување, доилки, лица кои се чувствителни на бета-аланин, кофеин и ниацин. Да не се конзумира кофеин од други извори додека се употребува овој производ затоа што премногу кофеин може да предизвика нервоза, иритација, несоница и забрзана работа на срцето.

Не ја надминувајте препорачаната дневна доза!

Да се чува на ладно и суво место од директна сончева светлина.
Да се чува подалеку од дофат на мали деца.

Дополнителни информации

Тежина

650g

Вкусови

Red rush