contact@brutal.com.mk | 075 42 98 98

Applied Nutrition Pump 3G Zero-Stim Pre-Workout 375gr

1.690,00 ден

SKU: Не е достапно Категорија:

Опис

5g цитрулин | 3g AAKG | 3g креатин | 2g бета-аланин

БЕЗ КОФЕИН

Applied Nutrition Pump 3G Zero Stim е верзија без стимуланс на нашиот Pump 3G. Новата формула е поконцентрирана од било кога и ги содржи најпопуларните клинички докажани состојки кои помагаат во подобрувањето на концентрацијата и физичките перформанси. Pump 3G Zero Stim е формулирана за максимални ефекти, а не содржи стимуланти кои можат да предизвикаат несакани ефекти кај некои вежбачи, како чешање и чукање на срцето.

Упатство за употреба: Растворете 1 доза од 15g (2 scoops) во 200ml ладна вода 30 минути пред тренингот.

Дополнителни информации

Вкусови

Fruit punch, blueberry